2020 Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

 • 13
  • 7
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0

2014 Yılının ilk yarısında çelişkili durumlar ile karşılaşacak, ailenizin desteğini alacak ve ikili ilişkilerde biraz zorlanacaksınız. Yılın ikinci yarısında ise sağlam adımlar atacak ve aşkta mutluluğu yakalayacaksınız.

2014 yılında;

Uğurlu sayınız: 7, 9, 16, 34, 53
Uğurlu taşınız: Pırlanta, elmas, beyaz ve kırmızı necef, lal
Uğurlu kokunuz: Manolya, sardunya, ıtır, keskin kokular
Uğurlu renginiz: Ateş kırmızısı, yeşil, mavi ve sarı
Giymemeniz gereken renkler: Siyah, bordo

İş Hayatı:  İş hayatınızda başkalarından kaynaklanan gecikmeler söz konusu olabilir. Özellikle ortaklıkları olan Koç’lar bu dönemde denetimi elden bırakmamalı ve duygusal davranışlar içinde olmadan gerçekçi hareket etmeli riskli yatırımlardan yeni başlangıç ve ortaklıklardan uzak durmalısınız. Sağlıklı kararlar almanız güçtür.

 

Sağlık: Strese bağlı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Unutmamanız gereken yegane konu sağlığınız her şeyden kıymetlidir. Kimse için yada her hangi bir olumsuz durum için kendinizi hasta edecek kadar yıpratmamalı fiziksel ve ruhsal sağlığınıza gereken önemi vermelisiniz. Bu dönemde iş birliği içinde olduğunuz fikir alışverişi yaptığınız kişilere karşı sakin bir tutum içinde olmalı öfkeli ve aceleci davranışlardan uzak durmalısınız.

 

Aşk: Evli Koç’lar bu yıl bazı dönemlerde eşten kaynaklanan finansal problemler ve hukuki sorunlarla karşılaşabilirler. Bu süre içinde kararlar almak ilerleyen zaman içinde pişmanlık duymanıza sebep olabilir. Sorunları büyütmeden hareket etmeli yapıcı davranmalısınız. Yılın ilk yarısında Terazi burcunda hareket eden ve geri giden Mars etkisinde ise ortak çalışmalarda ve karşı cinsle ilişkilerde zorlayıcı koşullar, anlaşmazlıklar, gerilim yaratan ve köklü değişimleri kaçınılmaz hale getiren durumlar söz konusu olabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Yılın ikinci yarısında Aslan burcunda hareket eden Jüpiter aşk hayatınızı renklendiriyor ve toplumsal ilişkilerde size başarı vaat ediyor. Jüpiter’in Aslan burcu geçişinde evli olanlar bebek sahibi olabilir, bekâr olanlar ise yeni bir aşka kucak açabilirler. Burcunuzda hareket eden Uranüs’ün etkisiyle kendinizi yenileme olanağı bulabilir ve farklı heyecanlar peşinde koşabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Yorumlar (0)
Yorumlarınız en az 30
karakter olmalıdır.

Henüz yorum bulunmuyor.