Boğa Burcunun Özellikleri Nelerdir?

 • 13
  • 7
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0

Boğa burcu musunuz, yoksa boğa burcu olan birini mi tanıyorsunuz? Boğa burcunun güçlü ve zayıf yanlarını biliyor musunuz? Boğa burcu ilişki kurmada nasıldır? Bu yazmızda Nisan ve Mayıs ayında doğan kişilerin duygusal etkinliklerini ve karakteristik özelliklerini anlatıyor olacağız.

Boğa Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Boğa Burcu Nedir ?

Bir Boğa, 20 Nisan ve 20 Mayıs arasında doğum günü olan herkestir . Boğa, 12 astrolojik işaretin ikincisidir ve boğa burcu takımyıldızı ile temsil edilir. Dört burç elementinden (hava, toprak, ateş ve su) Boğa bir toprak işaretidir.

Boğa, akıllı, güvenilir, çalışkan, adanmış ve inatçı olarak bilinir. Boğa kişiliği hakkında, iyi tarafından kötü tarafına kadar her şeyi öğrenelim.

Boğa Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Temel Boğa Karakteristikleri

Astrolojide, her burç üç yöntemden biriyle temsil edilir: kardinal, sabit veya değişken. Bir işaretin modalitesi, "Bu işaret kendini böyle ifade eder" demenin başka bir yoludur. Boğa burcu sabittir , yani bu yöntem altında doğan insanlar güvenilir, kalıcı ve istikrarlı olma eğilimindedir.

Ancak sadece topraksı bir elemente sahip olmanın yanı sıra birçok büyüleyici Boğa özelliği bulunmaktadır. İşte bilinmesi gereken en önemli Boğa özelliklerinden bazıları.

Olumlu Boğa Özellikleri

Boğa burcunda doğan insanlar da her şeyden önce dürüstlüğe değer verir , bu yüzden onları aldatmaya çalışmayın. Eğer aldattığınızı öğrenirlerse sizi asla affetmezler.

Boğalar, zor işlerden uzak durmazlar ve işi yapmak için gerekenleri yapmaktan korkmazlar. Başka bir deyişle, bir sınıf projesi için grubunuzda bir Boğa varsa, emin ellerdesiniz! Çalışkan doğasıyla birleştiğinde , Boğa burcu, dikkate alınması gereken gerçek bir güç sahibi, hırs ve zihinsel azim duygusu yüksek olan kişilerdir.

Ama hepsi bu Boğalar için işe yaramıyor. Venüs tarafından yönetilen bir dünya işareti olarak, Boğalar zevkleri sever ve lüks ve rahat her şeyin tadını çıkarır"Çok çalış, çok oyna" kesinlikle bir boğa prensibi diyebiliriz. Boğa burcu, hayattaki güzel şeylerin tadına bakarak nasıl rahatlayacağını ve iyi vakit geçireceğini bilir.

Olumlsuz Boğa Özellikleri

Boğalar inanılmaz inatçılığı ile bilinmesi gibi, Boğa burcunda doğan insanlar genellikle kendi yollarına çok ayarlanmış olarak görülürOnlara bu yönleri hakkında soru sorarsanız, size zor olduklarını değil, sadece onların doğası olduğunu söyleyeceklerdir. Bu kalite onları değişime karşı süper dirençli kılar.

Buna ek olarak, Boğalar otoriteye düşkündür ve bir şey hakkında yanlış olduğuna inandıkları veya sadece zamanlarını boşa harcadıkları bir öğretmene veya profesöre meydan okuyabilir. Örnek vermek gerekirse, bir sınıfta hiç, sürekli profesörle konuşan bir öğrenci gördünüz mü? Gördüyseniz muhtemelen o kişi bir Boğa.

Dikkatli olmazlarsa, Boğalar zevk arayışlarını çok ileriye götürebilir . Bu tür hedonistik eğilimler, hiç kimseye asla iyi görünmeyen doğrudan tembellik ve ertelemeye yol açabilir!

Boğa Burcunun Özellikleri Nelerdir?

İlişkilerde Boğa Özellikleri

Bir Boğa ile ilişki çoğu zaman iyi bir şeydir. Romantik ve profesyonel ilişkilerde Boğa kişiliğinden neler beklenir?

Romantik

Boğaların mükemmeliyet sevgisi, istikrar ihtiyacı ve değişime karşı direnç nedeniyle, çoğu zaman kimseyle ilişki kuramazlar. Çünkü onların partneri mükemmel bireyler olmalı.

Eğer ilişkide Boğa iseniz, mükemmellik arayışı tuzağına düşmemeye çalışın ve şimdiki anda olduğu gibi aşkınızın tadını çıkarın.

Profesyonel

Boğalar iş hayatında, güvenilir ve detaycıdır . Belirli bir görev verildiğinde, tamamlanıncaya kadar lazer keskinliğinde odaklanırlar. Bir Boğa çalışanınız veya iş arkadaşınız varsa, bu titiz bir ele ihtiyaç duyan büyük projeler üzerinde çalışmak istediğiniz kişidir.

Bununla birlikte, bu yoğun konsantrasyon Boğa burcunun bir seferde birden fazla göreve odaklanmasını zorlaştırabilir, bu nedenle bir projeye başka bir işe başlamadan önce bütünüyle çalışabilmeleri genellikle en iyisidir.

Genel olarak konuşursak, Boğalar para kazanmanın tadını çıkarır (sonuçta lüks içinde yaşamalarına izin verir!) Ve bu nedenle istikrar hissini korumak için gayretle çalışacaktırSadık bir çalışan, iş arkadaşı veya patron olmak için her zaman bir Boğa'ya güvenebilirsiniz!

Benzer İçerikler
Yorumlar (0)
Yorumlarınız en az 30
karakter olmalıdır.

Henüz yorum bulunmuyor.