Selülitleri Saklama Yöntemleri Nelerdir?

 • 13
  • 7
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0

Selülitler Nasıl Gizlenir merak ediyor muzunuz?

Selülitleri gizleme yöntemleri nelerdir?

Hanımlar siz hala selülitlerinizden kurtulamadıysanız ve bu gerçekten canınızı sıkıyor, tatilinizi erteletmeyi bile düşündürüyorsa daha fazla üzülmenize gerek yok. Selülitlerinizi gizlemeniz için birkaç önerimiz olacak. Kışın artan hareketsizlik ve beslenme şeklimizdeki değişiklik kadınlara selülit olarak dönüyor. 

Selülitlerden kurtulmak zor bir süreç, uzun bir zaman aldığı da malum. Hal böyleyken yazın mini eteklerimizi giymek ya da bikinimizi giyip gönül rahatlığıyla dolaşmak istiyorsak ilkbahar başlarken belli programlara uymamız gerekiyor. Bu programlara uymak her zaman kolay olmuyor ve çoğu zaman aksıyor. Genellikle de yaza selülitlerle merhaba diyoruz. Ve giymek istediğimiz birçok kıyafeti selülitlerimiz yüzünden giyemiyoruz. Mini etek giymek istediğiniz zamanlara özel ufak göz yanılsamaları ve hileler ile selülit görünümünüzü yok edecek birkaç küçük fikrimiz var:

Selülitleri Saklama Yöntemleri Nelerdir?

Güzellik Salonlarından Yardım Alabilirsiniz
Bazı güzellik salonlarında selülitler için özel bölümler bulunuyor. Eğer kendiniz ben selülit gizlemeyi beceremem diyorsanız, bu salonlardan yardım alabilirsiniz. Bu salonlarda uygulanan termaj ve ulthera yöntemleri selülitleri acilen yok etmede oldukça işe yarayan yöntemler. Birçok kadın da bu nimetlerden faydalanıyor. Bu yöntemlerle tek bir seansla bile mini etek giymenize fırsat verecek bir görüntü yakalamanız mümkün.

 

Benzer İçerikler
Yorumlar (0)
Yorumlarınız en az 30
karakter olmalıdır.

Henüz yorum bulunmuyor.