Yağmur Kıyafetleri

 • 13
  • 7
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0

Hava yağışlı olsa bile podyumda gibi görünmek için dolabınızdaki birkaç parçayı bir araya getirmeniz yeterli.

Şemsiye:  Her büyüklükte ve biçimde şemsiye bulmak artık daha kolay… Çantanızın büyüklüğüne göre, hafif ve kolay taşınabilir bir şemsiye alın. Kapladığı yere aldırmayıp en tarz görüntüyü yakalamak için, büyük ve kalın güneş şemsiyesi dizaynlarını deneyebilirsiniz.

 Yağmur Kıyafetleri

Sportif Şıklık: Artık birçok firmalar, yağmur dostu kıyafet geliştirmekte önde gelen firmalardan. Bu üstün teknik özellikli kumaşlar sayesinde dağcılar, rahatça uzun süre hareket ederken vücutları da nefes alıyor. Kıyafetlerinin nemi dışarıda tutması da cabası. Son yıllarda bu markalar, moda departmanlarının geliştirdiği özel dizayn kesimler ile daha tarz parçaları çizgilerine ekleyerek puan topladılar.

Yağmur Kıyafetleri

Doğru Trençkot: Dolabınızda birden fazla, şık trençkotlarınız varsa işiniz daha kolay. Ne de olsa, yağmurlu havalarda bundan daha uygun bir giysi olamaz. Ceketler çok çeşitli şekil, beden ve materyallerde bulunabildiğinden, hava şartlarına göre farklı seçimler yapabilirsiniz. Örneğin hava nemliyse, ince su geçirmez bir anorak ya da bedene tam oturan bir yağmurluk, ıslanmanızı önlemekle kalmayıp tarzını da korumanızı sağlayacaktır. Hava serin olduğunda ise, sıcak tutan kumaştan yapılmış bir trençkotu tercih edebilirsiniz. Farklı renkler size de şıklık katacaktır.

Suya Dayanıklı Makyaj: Yağmur damlalarının güzel görünümünüzü mahvetmesine izin vermeyin. Her tür hava koşuluna dayanıklı makyaj malzemeleri artık birçok yerde mevcut..

. Hava yağmurluysa, suya dayanıklı maskaranızla akmayan eyeliner’ınızı kullanmanız için tüm koşullar oluşmuş demektir. Bu tip durumlarda likit fondöten kullanmayın ve doğal görünümlü, ıslandığında iz bırakmayan mineral pudraları tercih edin.

Benzer İçerikler
Yorumlar (0)
Yorumlarınız en az 30
karakter olmalıdır.

Henüz yorum bulunmuyor.